Czy nie na twarzy najbardziej nam zalezy? Czy nie ona jest nasza wizytowka? Szara i pochmurna swiadczy o niezdrowym trybie zycia, naciagnieta liftingami chirurgicznymi zabiera nasza spontanicznosc i pozbawia impulsywnego reagowania na emocje. Promienna, usmiechnieta, zadbana i wygladzona swiadczy o sympatii do la beaute clinique. Tutaj razem dazymy do doskonalosci…

MEZOTERAPIA IGŁOWA – to zabieg polegający na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczej bezpośrednio w skórę. Roztwory do mezoterapii to zazwyczaj mieszanka trzech substancji rewitalizujących (odmładzających) i regenerujących, zwanych koktajlami.

Koktajle działają w zależności od składu: odżywczo, regeneracyjnie, pobudzająco. Substancje te nie przechodzą do układu krążenia, lecz działają miejscowo, powoli rozchodząc się w skórze i poprawiając jej kondycję.

Wskazania do wykonania mezoterapii:

  • starzenie się skóry- poprawia jędrność, elastyczność, napięcie i nawilżenie skóry. Spłyca drobne zmarszczki, poprawia owal twarzy;
  • cellulit i rozstępy – bardzo dobre efekty w terapii łączonej z masażem lub endermologią. Zaleca się wykonanie 6 – 12 zabiegów w okresie 2 miesięcy;
  • wypadanie włosów – w koktajlach leczniczych miesza się preparaty poprawiające mikrokrążenie skóry głowy, stymulujące odrost włosów.blizny potrądzikowe

Najczęściej stosowane preparaty:

Conjonctyl – innowacyjna metoda wypełnień nierówności skórnych, drobnych zmarszczek oraz blizn i rozstępów. Wykorzystywany w preparacie conjonctyl (organiczny krzem) aktywuje proces naprawy skóry od środka i poprawia jej strukturę. Celem uzyskania właściwego efektu należy poddać się trzem zabiegom przeprowadzanych w odstępach tygodniowych.

NCTF – dostarcza witamin, aminokwasów, koenzymów, kwasów nukleinowych, minerałów niezbędnych do prawidłowej równowagi biologicznej skóry. Dzięki tak bogatej recepturze stymuluje różne procesy metaboliczne skóry, w tym odnowę skóry dojrzałej oraz regenerację tkanki po urazach.

Mesolift – mieszanka składników odżywczych i intensywnie regenerujących (jak NCTF) wzbogacona o kwas hialuronowy – substancja naturalnie występująca w organizmie człowieka o silnie nawilżającym i wypełniającym działaniu. Jednoczesne wygładzenie zmarszczek i poprawa napięcia i elastyczności skóry.
Kwas hialuronowy nadaje skórze blasku i odpowiedniego nawilżenia. Stymuluje do wytwarzania nowych włókien kolagenowych. Zabieg szczególnie zalecany po okresie zimowym i letnim.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA – to nowy sposób transportu substancji w leczeniu zmarszczek, cellulitu, rozstępów, wiotkości i przebarwień skóry. Urządzenie, którym wykonujemy zabiegi to największe osiągnięcie technologiczne w dziedzinie mezoterapii bezigłowej. Gwarantuje wspaniałe efekty w poprawie kondycji skóry oraz zwalczaniu cellulitu. System wykorzystuje jednoczesny przepływ 2 rodzajów prądu, co pozwala na głęboką penetrację substancji aktywnych wprowadzanych zewnętrznie.