ca1ca2

ca3

ca4

ca5

ca6

CAVIFAST 2 to jedyne na świecie samo kalibrujące się urządzenie medyczne produkcji francuskiej do wyszczuplania sylwetki, emitujące fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości (38 kHz +/-2 kHz) i najwyższej dostępnej mocy 3 W/cm?, co daje głębokie przenikanie do tkanek. Jego działanie jest oparte na zjawisku kawitacji, czyli selektywnym oddziaływaniu na komórki tłuszczowe, bezpowrotnie zmniejszając ich ilość poprzez apoptozę oraz objętość

Najnowocześniejsze urządzenie i najbardziej zaawansowana technologia stosowana w nieinwazyjnej kosmetologii i medycynie estetycznej mają swoje premiery. Z dumą prezentujemy jedyne na polskim rynku urządzenie gwarantujące wyjątkowo spektakularne efekty w wyszczuplaniu wybranych partii ciała ? CAVIFAST 2. Nawet do 8 cm mniej – już po pierwszym zbiegu!

Nawet do 8 cm mniej, po pierwszym zabiegu!!!

Bez skrupułów wymodeluj problematyczne partie ciała i ciesz się luksusem posiadania idealnej sylwetki. CAVIFAST może być traktowany jako zabieg bankietowy ? może być wykonany nawet na kilka godzin przed wielkim wyjściem(nawet przed ślubem ), skóra nie będzie zaczerwieniona ani opuchnięta. Gwarantowany efekt kilku centymetrów mniej  – tuż  po zejściu z fotela, co oznacza ze problem niedopinającej się  lub odrobinę przyciasnej sukienki odchodzi  w zapomnienie!

Cena od 500zł, w zależności od partii ciała; czas 30-60min,
w zależności od wielkości obszaru

CAVIFAST 2 Medyczna lipoliza Kawitacyjna to najnowocześniejsze i jedyne na świecie, a dostępne w polsce samokalibrujące urządzenie medyczne do redukcji miejscowej otyłości i tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki oraz redukcji cellulitu pochodzenia wodno-tłuszczowego. Automatyczna kalibracja ? unikatowa funkcja CIAVIFAST pozwala na wyjątkową skuteczność. Urządzenie podczas całego zabiegu samoczynnie kontroluje i utrzymuje stały poziom mocy. Fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości  i najwyższa dostępna na rynku moc CAVIFAST 2, gwarantują głębokie przenikanie do tkanek – tym samym spektakularne efekty. Od 1 nawet do 8 cm w obwodzie mniej – już po pierwszym zabiegu. Funkcja BIO IMPEDANCJI, w jaką wyposażony jest CAVIFAST 2 polegająca na możliwości zbadania składu ciała, w tym zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej,  wody i masy kości – jeszcze wiarygodniej, niż centymetr potwierdzi wyniki.

Działanie urządzenia opiera się o zjawisko kawitacji czyli selektywnego oddziaływania na komórki tłuszczowe, opróżniając je i wybiórczo trwale usuwając. Kawitacja jest jedną z najskuteczniejszych metod redukcji cellulitu a przede wszystkim tkanki tłuszczowej. Dzięki stymulacji procesu jej spalania  kawitacja prowadzi do zmniejszenia obwodów części ciała. CAVIFAST czyni to wyjątkowo skutecznie a efekty są fenomenalne.  Wytworzona energia, dzięki zmianie polaryzacji błony komórkowej, powoduje uszkodzenie komórki tłuszczowej i jej rozbicie. Uwolnione w ten sposób tłuszcz jest transportowany przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulega rozkładowi i wydaleniu. W ten sposób można skutecznie usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów takich jak uda, pośladki, ramiona, talia, biodra czy okolice kolan.

CAVIFAST 2 jest skuteczną alternatywą dla zabiegów chirurgii plastycznej. Jednocześnie nie występują tu żadne skutki uboczne, które są związane z zabiegami tradycyjnej liposukcji. Metoda nie wymaga rekonwalescencji, nie odczuwa się bólu po zabiegu a powierzchnia skóry pozostaje gładka i nienaruszona.

ilość minut na dana Partie jest uzależniona od pacjenta , szacowana ilosc minut na jedna partie ciala wynosi:

  • Brzuch: 40- 60 minut
  • Pośladki 15-25 minut
  • Uda 20 minut
  • Łydki 15-20 minut
  • Ramiona 20 minut
  • Boczki 25 minut