Najpierw nasacza sie kilkadziesiat metrow bawelnianych bandazy specjalnym roztworem, zawierajacym glinki oceaniczne, wyciagi roslinne oraz sole mineralne z Morza Martwego. Następnie trzeba szczelnie owinać nimi całe ciało i cierpliwie czekać na efekty. Spokojnie, to nie starożytny przepis na egipska mumię, ale opis nowoczesnego egipskiego zabiegu wyszczuplajaco-ujędrniajacego, który bije rekordy popularnosci w ekskluzywnych salonach SPA całego swiata i którego niezwykłe działanie możecie wypróbować w renomowanym salonie pięknosci Skin Like Silk.

zabieg agrypos Egipskie zabiegi to efekt kilkunastoletnich badań niemieckich naukowców, usiłujscych połaczyć tradycyjne staroegipskie receptury z osiagnięciami współczesnej kosmetologii. Jest metodš stuprocentowo naturalna, a o jego skutecznosci i dobroczynnym oddziaływaniu na ciało i skórę najlepiej swiadcza liczby – już po pierwszym zabiegu można stracić œrednio 25 – 50 cm w obwodach ciała (mierzonych w 18 punktach), a rekordowy zanotowany rezultat to aż 108 cm!

Ale wspomaganie odchudzania to nie wszystko. Cenne dla zdrowia sole z Morza Martwego skutecznie oczyszczaja, wygładzaja i odżywiaja skórę, czyniac ja jedwabiscie gładka. Wyciagi roslinne działaja przeciwobrzękowo i przeciwzapalnie. Z kolei glinka doskonale sprawdza się jako substancja usuwajšca z ciała toksyny i inne szkodliwe substancje. Do tego dochodza działajace jak kompres bandaże, które ułatwiaja substancjom mineralnym i organicznym przenikanie w głab skóry, a zarazem dodatkowo ja uelastyczniaja.

Cały proces trwa ok. 2 godzin, jest przyjemny, relaksujacy i całkowicie bezbolesny – po zawinięciu ciała w bandaże po prostu odpoczywacie, podczas gdy Wasza skóra poddawana jest intensywnej kuracji. A seria 6 zabiegów gwarantuje maksymalna skutecznosć zarówno w modelowaniu sylwetki, jak i ujędrnianiu skóry. Ci Egipcjanie wiedzieli co dobre…